14 saattir susuzlar!

Samsun’un Bafra ilçesinde içme suyu borusunun patlaması sonucu ilçe susuz kaldı.

Dün gece saat 23.30 sıralarında Samsun-Sinop karayolu Tosköy Kavşağı’nda iş makinesi ile yapılan üst geçit çalışmaları sırasında, Bafra’ya gelen ana boru patladı. Ana borunun patlamasıyla yola akan şebeke suyu Kavakpınar Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi’ni göle çevirdi.

Samsun-Sinop yolunda şebeke suyunda meydana gelen patlamanın belediye yetkililerine bildirilmesi üzerine gece 01.00 sıralarında Bafra Belediyesi Su İşleri ekipleri ana boruya gelen suyu keserek arızayı giderme çalışmaları başlattı. Ana borunun patlaması sonucunda Bafra susuz kaldı. Gün boyunca evlere su verilemedi. Uzun uğraşlar sonunda ana boru tamir edilirken Mevlana Mahallesi, İshaklı Mahallesi ve üst kesimde bulunan mahallelere 14 saattir su verilemiyor.

Yetkililer, borunun tamir edildiğini ancak evlere ulaşmasında 2-3 saat zaman alacağını ifade ettiler.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 351 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com