Halikarnas Disco 35.ci Yilini kutladi

Mugla’nın Bodrum ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Halikarnas Disko, 35. yılını yaza merhaba partisiyle kutladı.

Bodrum’un en eski ve dünyaca tanınmış eğlence mekanlarından biri olan Halikarnas Disko, dün gece düzenlenen açılış kokteyli ile yaza merhaba dedi. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı gecede sırasıyla Halikarnas dansçıları ve Dj’leri sahne aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise ünlü Dj Ozan Dogulu  sahne alarak performansını sergiledi. Çaldığı müziklerle davetlileri coşturan Doğulu, geceye katılanlardan büyük alkış aldı. Birçok ünlü isim ve Bodrum protokolünün de katıldığı gece, havai fişek gösterileri ve dansçıların şovlarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti

Etiketler:

Bu yazı toplamda 338 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com