52 yas 7ci evlilik 2ci cocuk

Ünlü oyuncu Hüseyin avni danyal 52 yasinda ikinci kez baba oldu danyalin 7 ci esi özgen danyal bir kiz cocuk dunyaya getirdi ismini deniz koydu: üc yil once 7 ci kez dunya evine giren unlu oyuncu huseyin avni danyal 52 yadinda ikinci kez baba oldu esi özgen danyal dunyaya getirdigi kiz cocugunun ismini deniz koyduklarini acikladi Huseyin avni danyalin elif adinda universtiede okuyan bir kizi daha var minik kizi denizle yillar sonra baba olmanin mtlulugunu tekrar yasadigini soyleyen danyal tum vaktim kucuk kizim denizle geciyor dedi

Etiketler:

Bu yazı toplamda 11179 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com