Aref suda yuruyecek

Yetenek sizsiniz türkiye finalistlerinden aref Ghafiori samsun pizza alisveris ve yasam merkezinde sahne alarak izleyeicileri mest etti Aref gosterisinin ardindan suyun uzerinde yuruyerek turkiyede bir ilki gerceklerstirmek istedigini soyledi performansıyla dikkat çekti. 7’de 77’ye her yaştan izleyicinin yoğun ilgiyle izlediği gösteride Aref, sahneye kendisini izleyenleri davet etti. Davet ettiği izleyicilerle gösterisini gerçekleştiren Aref, beğeni topladı. Gösterisinde elinde bulunan bir metali kıran ve sahneye aldığı vatandaşların aklında tuttuğu ifadeleri önceden yazdığı kağıda gösteren Aref, kendisini izleyenlerden alkış aldı. Kısa bir süre gösteri yapan Aref, şovunun ardından hayranlarına imza da dağıtıp kısa sohbetler de yaptı. Gösteri sonrası iddialı açıklamalarda bulunan Aref Ghafouri, “Bugün Piazza’ya geldik ve tepkiler iyiydi. Bu kadar beklemiyordum. Bir sürü insan vardı ve herkes de bayağı beklediğimizden daha heyecanlıydı. Çok sıcaktı insanlar. Güzel bir gösteri geçirdik. İnsanlar da katıldı bu gösteriye güzel geçti. İmza günü de yaptık ve yaklaşık 2 saat sürdü ve bayağı bir talep vardı” dedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 389 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com