Ayrılmak istiyorum

Kız:

Ayrılmak istiyorum. ( Şu anda çok sinirliyim. lütfen itiraz et, ciddiye alma bir şey yap. Ne biliyim emin misin diye sor. Evet dersem tekrar sor. Yine evet dersem tekrar tekrar sor. Ve artık emin olduğumu anladığında beni bırakma de, kendi iyiliğin için bırakma. Bensiz naparsın falan de. Hadi diyelim ki demeyeceksin bütün bunları, bari cevap verme. Sakın nasıl istersen deme. Ta ki kendime gelene kadar. Hatamın farkına varana kadar.. )

Erkek:

(Ama ben ayrılmak istemiyorum. Sana beni sorduklarında benden eski sevgilim diye bahsetmeni, bana seni soruklarındaysa susup kalmayı istemiyorum. Sen bensiz ne yaparsın? Kim koruyup kollar seni? Kime emanet ederim ben seni? Ayrılık da nerden çıktı şimdi? İstemiyorum, beni bırakma.. ) Peki nasıl istersen.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 602 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com