Ben seni ozlemedim.

Ben seni ozlemedim.

Ben seninle butun gece uyumayip konusmayi ozledim, ben butun gun birlikte olduktan sonra eve geldigimde kokunun sinmis oldugu kiyatlerimi koklamayi ozledim , ben sana kizdigimda gonlumu almani ozledim, ben arkanda saklayip 32 disle bana verdigin hediyeleri ozledim, ben nedensizce beni opup koklamani ozledim, ben seninle konusmayinca icimdeki bosluga yenilip tam mesaj atarken senin mesaj atmani ozledim, ben tartismalarimizi ozledim, ben karsilasma ihtimalimizin oldugu sokaklardan gecerken karsilasmamizi ozledim, ben ozlediginde cikip gelmeni ozledim, ben ozlemeni ozledim. Ben sevmeni ozledim. Bizi ozledim.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 510 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com