Bizde inanıyoruz.

Hayatınız yolunda gidiyorsa daha aşık olmamışsınız demektir. Aşk bir hastalık gibi. Yavaş yavaş yayılıyor vücüdunuz da, beyninizde. Tek farkı çaresi yok.

Zaman derler çaresine. Zaman diye bir şey yok. Zaman sadece hafifletiyor, kesin çözüm değil. Aşık olduğun kişiyi onca zaman sonra tekrar gör, yine aşık olacaksın eğer gerçekten sevmişsen. Çünkü zaman bulanıklaştırıyor, tamamen silmiyor.

Ama bunu kimse bilmiyor, çünkü herkes giderken “zamanla unutacaksın, daha iyilerini bulacaksın üzülme. Kendine iyi bak” diyor ve gidiyor. Bizde inanıyoruz.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 475 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com