CluB Taksimde Olay.

Almanyanin Bochum Sehrinde En büyük Türk Dosco Clubu olarak bilinen Club Taksimde 31 mayis 2014 cumartesi gunu Konser vericek olan atilla tas konsere gec cikinca Seyirciler tarafindan buz ve bardak yagmuruna tutuldu.Konser oncesi 1700 kisiye yakin seyircinin geldigi aciklandi ve konsere dakikalar kala atilla tasin cok alkollü oldugu belirtildi ve konsere 22 dakika gec basladigi aciklandi beklemeye tahammül edemeyen seyirciler atilla tasa küfürlü sloganlar ederek buz ve bardak yagmuruna tutttular atilla tasin ve club korumalari atilla tasi clubun arka kapisindan güclükle cikarmayi basardilar atilla tasin yapmis oldugu aciklamada avrupanin insanlari medeniyet nedir bilmiyorlar ben buyuk bir sanatciyim ve bana saygi göstermek zorundalar ben starim ve bana yapilan bu saldiri asla affedilmez diye konustu ve bu aciklama almanyada yasayan türk vatandaslarin tepkisini cekti atilla tasin konakladigi oteli basan türk vatandaslar atilla tasa bu soylediklerinden ötürü küfürlü solagnalar atarak ve bulunmus oldugu otelin camlarini kirarak tepkilerini gösterdiler.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 357 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com