Daha genç görünmek ister misiniz

10266

1. İyi bir fondöten kullanın : Cildinize uygun bir kapatıcı kullanmanız, makyajınızın yüzünüzle bütünlüğünü sağlayacaktır. Seçtiğiniz ürünün en az 8 faktörlük koruma içerdiğinden emin olun.

2. Kusurlarınızı örterken güzelliğinizi ortaya çıkarın
Gözaltı morluklarını kapatmak için cildinizden iki ton açık, gözaltı kapatıcısı kullanın. Üç mercimek tanesi kadar aldığınız kapatıcıyı parmak uçlarınızla morlukların üzerine nazikçe uygulayın

3. Gözlerinizi ön plana çıkarın
Yaş ilerledikçe göz kapaklarında düşüklük ve hafif pembe bir renk oluşur. Üst kirpiklerinize uygulayacağınız iki kat maskara ile dikkatini yalnızca bakışlarınıza çekebilirsiniz.

4. Cildinize canlılık verin
Elmacık kemiklerinize uygulayacağınız hafif pembe tonlardaki allık, cildinize genç ve sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır. Krem formüllü ürünler, size canlılık katacaktır ancak gün içinde yenilemeniz gerekir. Bu ürünler parmak uçlarıyla uygulandığında kuru ciltler için kurtarıcıdır.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 274 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com