Deadlight Türkçe Yama indir

Deadlight Türkçe Yama, zombi oyunu dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olmaya aday olan Deadlight’ı Türkçe oynayabilmek için kullanabileceğiniz Türkçe dil paketidir.

Konu itibari ile zombi istilası oyunu olmasına rağmen farklı oyun yapısı ve mekanikleriyle klasik oyunlardan biri olmaya aday gösterilen Deadlight’ı oynarken oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Türkçe yamayı ücretsiz olarak indirerek oyundan alacağınız keyfi 2’ye katlamak da cabası. Yüzde 100 çevrilen oyundaki görevler, menü ve oyun içi diyalogların tamamı Türkçe’dir.

Kurulum:

Önemli! Herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalinize karşılık Türkçe yamayı kaldırarak İngilizceye geri dönmek isterseniz, oyunun dosyasını kesinlikle yedeklemelisiniz.

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz dosyanın içinden çıkan 2 dosyayı oyunun kurulu           olduğu ” SteamsteamappscommonDeadlightLOTDGameLocalizationINT ” klasöründeki iki dosyayla değiştirmeniz gereklidir. Eğer bir problem yaşarsanız yedeklemiş olduğunuz orijinal oyun dosyalarınızı tekrar buraya atarak sorunu giderebilirsiniz.

 

http://oyun.tamindir.com/deadlight-turkce-yama/

Etiketler:

Bu yazı toplamda 262 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com