DİKKAT Dünya Geneli Siber Suç Oranları

21.Yüz yıl devrim ve değişim çağıdır. Bir dijital dünyada ve çağda analog dönüşüm teknoloji severler için yeni zorluklar ve fırsatlar yükseltmiştir.

Yeni adli zorluklar ve yeni yayımlamalar , son işletim sistemleri tanımı ortaya çıkmaktadır. Bir yandan Windows’un bu yeni yayımlanmış kullanıcılar için daha kolay hale getirmeyi amaçlarken , size kolaylık sağlamak için işletim sistemi tarafından gerçekleştirilir. Örneğin otomatik çalışmak,dosya indeksleme gibi fonksiyonların çoğu aslında bizlere karşı kullanılmaktadır.

Mevcut Siber Suç İstatistiklerine Bakarsak ;

Siber suçların en yüksek yüzdesini Amerika Birleşik Devletlerinin kararlı olduğunu göreceğiz. Toplam da siber suçların %23 ü artan güvenlik önlemlerini kötüye olmaktan ve gizli bilgilerinizi korumak için bu çağrılar ABD’de gerçekleşmektir.

1-ABD
2-ÇİN
3-ALMANYA
4-BRİTANYA
5-BREZİLYA
6-İSPANYA
7-İTALYA
8-FRANSA
9-TÜRKİYE
10-POLONYA
11-HİNDİSTAN
12-RUSYA
13-KANADA
14-GÜNEY KORE
15-TAYVAN
16-JAPONYA
17-MEKSİKA
18-ARJANTİN
19-AVUSTRALYA
20-İSRAİL

Allıntı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 436 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com