Dortmund`ta Soma icin Elele Kampanyasi…

Dortmund büyükelciligi ve avrupa Türkfederasyonun yapmis oldugu aciklamada 28 haziran 2014 Cumartesi günü dortmund nordwestfalhallede soma icin el ele kampanyasi yapilacagini duyurdu.Türkfederasyon baskani Mustafa Ödemis bu kampanyaya türkiyeden bi cok sanatcinin ve avrupa genelindeki en iyi djlerin  katilacagini duyurdu bu kampanyada toplanan paralari  somada hayatini kayip eden sehit ailelerine verilicegini soyleyen Mustafa Ödemis Türkfederasyon olarak bu kampanyaya 5000 euro yardimda bulunduklarini acikladi ve almanyada yasayan tüm türk ve müslüman duyarli vatandaslarimizi  davet ediyoruz seklinde konustu.

Yardim kampanyasina katilacak sanatcilar: Mustafa Yildizdogan,Ahmet safak,Gülben ergen,Mustafa sandal,Murat boz ve Hadise

Yardim kampanyasina davet edicek Dj`ler:Dj,Senol Uzman,Dj-Onur ergin,Dj-Cagri yilmaz,Dj-Selda Caglayan,Dj-Ibrahim celik ve Dj,Suat atesdagli

Soma Icin elele kampanyasina Tüm sanatcilar ve Djler hicbir ucret almicaklar.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 366 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com