Dünya’nın en tehlikeli dalgalarında sörf yapmak Vodafone ile mümkün

www.chatalem.com

www.chatalem.com

ki dünyanın en tehlikeli dalgalarında sörf yapmaktı..

 

Ingiliz sörfçü Tom Lowe’un hayali Todos Santos Meksika’daki dünyanın en tehlikeli dalgalarında sörf yapmaktı. Bu cesur insanın hayallerini gerçekleştirebilmesi için Vodafone destek oldu ve mobil teknoloji kullanılarak dalgaların ne zaman ve nerede olduklarını belirleyen bir yazılım geliştirdi. Bu sayede Lowe Dünya’nın en azılı sularında güvenle sörf yapabilecekti. 30 yaşındaki Lowe, Ensenada kıyısındaki 12 kilometrelik alan içerisinde, küresel okyanus tahmin sistemini kullanarak dalganın yerini tabletinden öğrenebilecek ve böylece büyük dalga gelmeden sörf tahtasından inip kendini koruyabilecekti.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 573 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com