Ebru gundes yaz konserline manavgattan basladi

Ünlü sanatci Ebru Gündes yaz konserleri antalyanin manavkat ilcesindeki 5 yildizli otelde konser verdi. 17 aralik operasyonunun ardindan sikintili gunler geciren ebru gundes manavgat sueno otelde bu yilki yaz konserinlinin ilkinde sahneye cikti Sahneye  havayi fisekler ve maynaplar esliginde cikan Gundes  Türk sanat muzigi ile basladigi konserine hareketli sarkilarla devam etti konser alanini dolduran yüzlerce kisi Gündesin seslendirdigi sarkilarla eglendi Konsere bir sure ara veren gundes ikinci bolumde davullar esliginde sarki soyledi konserin sonunda o ses turkiyenin yarismasinda takiminda olan anilcani sahneye davet etti ve birlikte sarki soylediler daha sonra Gundes vokalistlerinden birinide yanina alarak 4 lü vokal ile konsrine son verdi

Etiketler:

Bu yazı toplamda 497 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com