En iyi Djler cinarcikta bulusucak

Yaz sezonunun baslamasi sebebiyle bir cok club eglence merkezleri musterilerini cogaltmak icin en iyi djleri clublerinde olmasi icin ataga gectiler  almanyadaki E&E produksiyon sahibi olan unlu dj senol uzman avrupadaki bir cok djlerle ortak anlasma yaparak türkiyede eglencenin 1 numarasi olmaya hazirirz diye aciklama yapti cinarcik Club kale bu yazda eglencenin tek adresi olmaya devam edicek her hafta bir unlu djle hizmet verecek olan club kale temmuz ayinin ilk haftalarindan itibaren dj,senol uzman dj,ibrahim celik ve dj, onur erginle baslangic yapmaya hazirlaniyor eglence severler eglenceye doyacaklar

Etiketler:

Bu yazı toplamda 237 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com