Erzurum’da Bayrak Protestosu

Diyarbakır’da 2. Hava Kuvveti Komutanlığı’na ait direkteki Türk bayrağının indirilmesi, Erzurum’da MHP’liler tarafından protesto edildi.

Erzurum'da Bayrak Protestosu

Diyarbakır’da 2. Hava Kuvveti Komutanlığı’na ait direkteki Türk bayrağının indirilmesi, Erzurum’da MHP’liler tarafından protesto edildi.

Erzurum Hazuzbaşı’nda toplanan bir grup MHP’li, Yakutiye Kent Meydanı’na yürüdü. Erzurum Ülkü Ocakları binası önünde slogan atan grup, tekrar Havuzbaşı’na yürüyerek bayrak açtı. Bu sırada birkaç kişi cadde üzerinde bulunan otomobile saldırdı. Polisin kavgayı ayırmasıyla grup sloganlar atarak yürümeye devam etti. Yürüyüşe MHP İl Başkanı Zekai Kaya, Ülkü Ocakları yöneticileri ve yüzlerce ülkücü katıldı. – Erzurum

Etiketler:

Bu yazı toplamda 532 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com