Erzurum’da Olaylar Geç Saatlere Kadar Sürdü

Erzurum’da akşam saatlerinde terör örgütü yandaşlarının polisle çatışması sonucu birçok işyerinin camı kırıldı ve bazı evlere taşlar isabet etti.

 

Erzurum’da akşam saatlerinde terör örgütü yandaşlarının polisle çatışması sonucu birçok işyerinin camı kırıldı ve bazı evlere taşlar isabet etti. PTT ile bir özel bankanın şubesine de molotof atan eylemcilere polis tazyikli suyla müdahale etti. Gaz bombasının isabet ettiği bir kişinin de yaralandığı belirtildi.

Erzurum’da, Diyarbakır Lice’deki olayları bahane eden terör örgütü yandaşları, Yakutiye ilçesi Mahallebaşı semtindeki BDP ve HDP il teşkilatlarının bulunduğu sokak ve caddeyi barikat kurup, lastik yakarak trafiğe kapattı. Polisin daha sonra yüzleri maskeli gruba müdahale etmesiyle olaylar büyüdü. Lice’deki bayrak indirme olayını protesto eden küçük bir grup ise ellerinde dev Türk bayrağı ile şehir merkezinde terör örgütü aleyhine slogan atarak, Havuzbaşı’ndaki Atatürk Anıtı önüne kadar yürüdü.

3 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI

Olaylar sırasında görüntü almaya çalışan bir terör örgütü yandaşının kamerasına polisin tekme attığı görüldü. Polisin kullandığı gaz bombası kapsülünün başına isabet ettiği ismi öğrenilemeyen bir gençte olaylar sırasında yaralandı. Şuana kadar 3 kişinin göz altına alındığı ifade edilirken Mahallebaşı semtinde olaylar yatıştı. Polis olası bir gerginliğe karşı hazır bulunduruluyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 513 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com