Gaziosmanpaşa’da İETT ve İtfaiye Aracına Molotoflu Saldırı

  • Gaziosmanpaşa’da toplanan yasa dışı terör örgütüne mensup grup, İETT aracını molotofla yakarken söndürmeye gelen itfaiye aracına da saldırdılar.

İTFAİYE ARACINA SALDIRI

Göstericiler ihbar üzerine yanan otobüsü söndürmek üzere olay yerine gelen itfaiye aracına da saldırdı.

ALEV ALEV YANDI

Atılan molotof kokteyli ile itfaiye aracı aniden alev aldı. İtfaiye erlerinin terk ettiği araç alev alev yanarken, bölgeye çevik kuvvet ve terörle mücadele polisleri sevk edildi.

TANSİYON TEKRAR YÜKSELDİ

Öte yandan Gaziosmanpaşa Meydanı’nda 1 Haziran Pazar günü stant açılması sonrası iki grup arasında çıkan ve 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kavganın ardından bugün aynı bölgede tekrar gerginlik yaşandı. Basın açıklaması yapmak ve standı tekrar açmak isteyen gruba, açıklama sırasında başka bir grup tarafından tepki gösterildi.

7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İki grup arasında sözlü başlayan tartışma arbedeye dönüşürken, grup üyeleri ara sokaklarda birbirlerine taş attı. Olay yerine gelen polis ekipleri, 7 kişiyi gözaltına aldı. Bu kişilerin yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

3 KESİCİ ALET BULUNDU

Öte yandan, polisin, gruptakilerin kaçış güzergahında araçların altına atılmış 3 kesici alet bulduğu kaydedildi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 423 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com