Genelkurmay:Türk bayraginin indirilmesini nefretle kiniyoruz

Diyarbakirin lice ilcesinde yolu trafige kapatan grupla guvenlik gucleri arasinda cikan tartismada ölen Ramazan baranin cenaze töreninden sonra olaylar cikmis göstericiler 2.ci hava kuvvetleri komutanliginin bahcesinde asili bulunan türk bayragini indirmisti.

Genel kurmayligin yapmis oldugu aciklamada :bayraga saldiriyi nefretle kiniyoruz saldirganin bulunup cezalandirilmasi icin takipci olacagiz tahammül sinirlarini zorlayan bu tur eylemlere soguk kanlilikla yaklasimda bulunulmaktadir ama bu olay icin özel bir ekip görevlendirildi denildi

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 350 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com