Geri adım attı ama…

Serdar Ortaç’ın KKTC’de sahne aldığı bir otelde söylediği “Kumar hayatımda 20 yılda 50 milyon dolar kaybettim” sözleri başına dert açtı. Serdar Ortaç Maliye bakanlığı korkusundan bu sözleri üzerine yeni bir açıklama yapmıştı ve o sözle espriydi diyerek geri adım atmıştı.

Ünlü popçu “Sahnede şarkı söyledikten sonra kumar oynayanlara şov yaptım. Onlara ’Şu kumarda ne paralar kaybettiniz. 5,10,50 milyon. Var mı artıran” dedim. Bu bir espriydi. Öyle bir para yok. Kumarda şimdiye kadar 2, 3 milyon kaybetmişimdir. Yılbaşında büyük ikramiyenin bana vurduğu da yalan. Kumarda hiç kazanmadım.” şeklinde açıklama yapmıştı fakata bu açıklama yeterli olmadı ve Sedar Ortaç’ın korktuğu başına geldi.

Maliye; ünlü popçunun ödediği vergileri mercek altına aldı. Ortaç ise bu durum nedeniyle şu açıklamayı yaptı: “Ben şaka yapmıştım. 50 milyon dolar kaybetmiş olsam bugüne kadar 100 milyon dolar kenarda param olurdu. Her şeyim faturalı; kim ne yaparsa yapsın!”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 426 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com