herkes evine dönsün derken

Cumhurbaşkanı Gül, Taksim Dayanışması Platformu’nun çok önemli açıklamasının gerçekleşeceği dakikalarda attığı tweetlerle kafa karıştırdı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sabah saatlerinde Twitter’dan Gezi Parkı ile ilgili mesajlar yayınladı.

Mesajlar bu şekilde:

“Herkese merhaba. Taksim Gezi Parkıyla ilgili gönderdiğiniz yoğun mesajları aldım”

“İlk günden beri yaptığım açıklamaları eminim ki takip etmişsinizdir. Demokrasimiz test ediliyor, demiştim”

“Görüşme ve diyalog yollarının açılması demokratik olgunluğun işaretidir. İnanıyorum ki bu süreç iyi neticeler üretecektir”

Bu arada Taksim Dayanışması Platformu’nun saat 10.00’da yapacağını duyurduğu basın açıklamasının saat 15’00’da yapılacağı belirtildi. Açıklamayı sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Bugun Taksimde gezi parkındaki direnişçiler Birde Yağmur Engeline takıldılar istanbul’ da şiddetli yağmur şimşek çakması gezi parkındaki direnişleri zor durumda bıraktı chatalem Sohbet ekibi Direnişçilerin yağmura yakalamasında ordaydı direnişçilerie uzun uzun Sohbet eden chatalem  sohbet haber ekibinin dinlediği kadarıyla direnişçilerin direnişi bırakmayı düşünmüyorlar aynı zamanda direnişçilerden chatalem ailesi için özel pozlar verildi gezi parkının 20 gününde sizlere daha yakından haberlerle chatalem.com Sohbet sitemizde yayınlıyacağiz

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 599 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com