Herkesin dilindeki karar

Ünlü sanatçı Candan Erçetin’in annesi Mevlüde Erçetin, Kırklareli’nin İnece beldesinde toprağa verildi.

4 senedir kanser tedavisi gören ve dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Erçetin’in annesi Mevlüde Erçetin, Hızırbey Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından İnece Beldesi’nde toprağa verildi. Candan Erçetin yakınlarına sarılarak teselli bulmaya çalıştı. Cenaze törenine Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Öztürk, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Erçeti’in dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Erçetin, cenaze töreninde gazetecilere yaptığı açıklamada, “Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Annemin rahatsızlığı vardı ve 4 senedir tedavi görüyordu. Dün çok zor bir konsere çıkmak zorunda kaldım. Benim için zor bir konser oldu. Bana içeriden çok zordu, konsere gelen misafirlerin konuyla hiç alakası olmadığı için konsere çıkmam gerekti. Buda bizim mesleğimizin bir cilvesi” şeklinde konuştu. 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 432 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com