ircforumları mod olarak görev alan ırkçı faşist insan Sekar

irc forumlarında ayrımclık yapan ve Yetkisini adaletsizce kullanan Sekar nickli mod ircforumlarında olduğu surece bütün Web sitelerinde karalanacak yıllarıdır kardeşi kardeşe vurduran bu faşit insanlar yüzünden malesef güzel ülkemiz Gelişmekte acizdir bü yüzden chatalem ailesi olarak seyirci kalmıyacağiz bu adam ircforumlarında mod olduğu sürece karalama kapmanyası baştacağiz  Bütün irc alemine duyrulur Ve bir çok forumdaki arkadaşların kişilik haklarına hakret edip forumlarda Adaletsiz yetki kullanan Seker  kişiliksizi  ircforumlarında olduğu sürece  herkes kişiliksiz ırkçı devlet düşmanını Bilecektir

Kürt türk alevi lazı çerkezi herkes Kardeştir ayrım yapan kim olursa olsun hep karşisindayız..

Biz chatalem ekibi olarak Bu duruma adaletsizleğede seyirci  kalmıyacaktir..

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 21973 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com