Matematik Finali

4 tane üniversite öğrencisi uyanamadıkları için matematik finaline geç kalırlar ve okula gidince hocaya arabalarının tekerleği patladığını söyler. Hoca ilk başta inanmaz ama öğrencilerin yalvarmalarına dayanamayarak,onları üç gün sonra sınava sokmaya karar verir.Sınav günü gelince hoca öğrencileri boş bir salonun ayrı ayrı köşelerine oturtur.Sınav geçme sistemi şöyledir; 100 üzerinden 50 alan herkes sınavı geçebilir.Hocanın hazırladığı sınavda ise 10’ar puanlık 4 tane basit matematik sorusu vardır.Bunları kolayca çözerler.Arka sayfada ise 60 puanlık 1 tane soru var.Soru şöyledir;
Hangi lastik patladı ?” =)

Etiketler:

Bu yazı toplamda 563 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com