Mustafa Ceceliye saldiri

Mustafa ceceli avrupa konserlerine basladi turnenin ikinci ayagi olan almanya stutgart sehrine giden Mustafa ceceli havaalaninda bazi hayranlari tarafindan saldiriya ugradi  sozlu hakarete mahruz kalan unlu sanatci korumalari tarafindan olay yerinden uzaklastirildi yapilan saldirida korumalardan birisi bacagindan bicaklanarak yaralandi olaydan sonra aciklama yapan stutgart polisi olayi 3 türkün yaptigini acikladi saldiriyi yapan sahislar havaalani polisi tarafindan göz altina alindi olaydan sonra konser veren mustafa ceceli 1200 kisiye unutulmaz anlar yasatti

Etiketler:

Bu yazı toplamda 241 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com