Onca zaman sonra senden tek bir şey isteyeceğim.

Onca zaman sonra senden tek bir şey isteyeceğim.

Hayır gel demem, biliyorum gelmezsin. Özlediğini de biliyorum çünkü bende özlüyorum. Ama gurur yapıyorsun, aynı benim gibi.Cesaretin yok söyleyemiyorsun tıpkı benim gibi.

Tek istediğim şu ki. Eğer biri olurda sana beni sorarsa “çok seviyorum, özlüyorum ama nerde bilmiyorum.” de. Acı çekmiyorsan bunları söylerken bir şey demeyeceğim.Ama eğer acı çekiyorsan, kalbinde bir yerler acıyorsa, dudakların titriyorsa bunları söylerken beni ara.Sakın korkma ya terslerse, ya unutmuşsa diye. Çünkü bunlar olmayacak.

Peki neden sen yapmıyorsun diyeceksin belki de, çünkü beni koruyan,bana güç veren,beni cesaretlendiren sendin. Şimdi sen yoksun, benden bunları yapmamı bekleme.Ama ben bekliyorum. Çünkü biliyorum, sen yapabilirsin. Seni senden iyi tanıyorum.

Eğer gelirsen, ben burda olacağım. Ama sen de bunu zaten biliyorsun.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 482 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com