Onu ozlemekten biktim.

-Onu ozlemekten biktim.

+Bende.. Sanki her an kapiyi acip gelecekmis gibi sanki simsiki sarilacakmis gibi. Zor boyle yasamak, o bilmiyor. Bilse gelirdi , bilse bir daha gitmezdi. Ama bilmiyor. Belki de ona bunlari anlatmaliyim.

-Hayir, anlatma. Anlamazlar onlar, sevmezler bizim kadar. Anlatsan da gelmez. Ya da gelir ama temelli degil. Gelir yine gider , gelir yine gider. Boylesi daha zor , daha aci verici , daha katlanilmaz. Orda kalmasi daha iyi. Tamam “sanki”lerle yasamak zor ama inan bana “keske”lerle yasamak kadar degil. Eger gelir ve tekrar giderse unutmak daha imkansiz hale geliyor. Kendini hep bir yerden hatirlatacaktir tabi, canin da yanacak. Ama her seferinde yanmasindan daha mantikli. Bir noktada duracak her sey zaten, unutur gibi olacaksin. Bazen ozleyeceksin hatta ozlemekten bikacaksin ve ayni hatalari baskalari yapmasin diye baskarina bunlari anlatacaksin. Neyse sen zaten dogru yolu bulacaksin oyle ya da boyle. Biliyorum ben sana bunlari ne kadar anlatiyor olsam da sana bir “gel” diyisi unutturacaktir her seyi.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 433 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com