PES 2015’in Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Futbol tutkunlarının merakla beklediği PES 2015’in çıkış tarihi kesinleşti! “Bu kez farklı olacak!” iddiaları ve çıkış tarihi burada.
Oyun dünyasının en başarılı yapımcılarından biri olan KONAMI, yeni nesil futbol Oyunu PES’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl popüler oyun yapımcısı KONAMI tarafından geliştirilen PES 2014, en büyük rakibi olarak görülen FIFA 2014’ün karşısında oyuncular tarafından büyük eleştirilere maruz kalmaştı.

Geçtiğimiz günlerde KONAMI Avrupa Başkanı Shinji Hirano, PES 2015’in geçen yıl piyasaya sürülen PES 2014’den çok farklı olacağını duyurmuştu. Hirano’ın son mesajıyla “Hadi gidip bir PES atalım” deyimi PES 2015 ile yeniden popülerlik kazanabilir.

İtalya merkezli perakendeci Gamestop, PES 2015’in çıkış tarihine ait bilgiler paylaştı. KONAMI tarafından gelen resmi bilgilendirme yazısına göre 26 Eylül 2014 günü PES 2015, resmen satışa sunulacak. PC, Playstation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One için geliştirilen PES 2015’den beklentilerinizi veya yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 377 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com