Samsunda gelin damat dugunden 3 gun sonra karakolluk oldu

Samsunda S.T Polise giderek 3 Günlük esi B.E.T nin dugunde takilan 25 bin tl degerindeki takilari alip kactigi gerekcesiyle polise suc duyurusunda bulundu. Polisin kiza zaman zarfinda göz altina aldigi B.E.T tum suclamalari red etti  taksi söförlügü yapan B.E.T is donusu eve gelerek esinin evde olmadigini ve esini aramak icin evden ayrildigini soyledi ve kesinlikle benim bir alakam yok bu zamanda hirsizlar cok hirsizlar aldi dedigi ogrenildi Cikarildigi mahkeme de tum suclamalari red eden B.E.T serbest birakildi

Etiketler:

Bu yazı toplamda 241 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com