Seni daha fazla kirmak istemiyorum , ondan gidiyorum.

-Seni daha fazla kirmak istemiyorum , ondan gidiyorum.

+Cok sacma. Benim sana ihtiyacim var. Biliyorum senin de bana, gitmen beni mutlu mu edicek saniyorsun? Kalmani istiyorum ben. Kal ki sabah kalktigimda ilk isim sana gunaydin mesaji atmak olsun , kal ki gelecekle hayallerim yikilmasin , kal ki baska asklarda sevgilerde yipranmiyim ,kal ki bende ayakta kalabileyim , kal lutfen kal. Anlamiyor musun sen yoksan bende yokum. Benim uzulmemem icin gittigini saniyorsun ama sen bana en buyuk kotulugu giderek beni yalniz sensiz birakarak yapiyorsun. Ben seni , bizi istiyorum. Bizi seviyorum. Eger gidersen seni hicbir zaman affetmem.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 690 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com