Seviyordum, ama bilmiyorum

“Hayatın benden öncede vardı değil mi? Yani ayrıldığımıza bir kaç gün üzülürsün, geçer.”

Evet hayatım senden önce de vardı. Ve gayet güzeldi. Seninle çok daha güzel olmuştu. Ama sen artık yoksun ve hiç güzel değil. Bir kaç gün demiştin değil mi? Seneler oldu. Geçmiyor. Geçsinde istemiyorum. Unutmam daha kötü olur.Acıtmasın yeter.

“İstediğinde yanında olurum, arkadaş gibi. Ama konuşmasak daha iyi sanırım.”

Her zaman yanımda istiyorum seni. Arkadaş gibi değil, aşk gibi. Ama olmaz değil mi? Olmaz. Konuşmak bile istemediğin birinin her zaman yanında nasıl olabilirsin ki? İyi demişsin. Evet, gerçekten çok iyi. Sen iyisin ve gerisi önemli değil.

“Seviyordum, ama bilmiyorum. Çok karışığım. Sen kendine iyi bak tamam mı bana söz ver.”

Seviyor-dun. Artık değil.Bense hala çok seviyorum.Karışık falan değilsin. Kararını vermişsin, üzmemek için öyle diyorsun. Ne önemi varsa üzülmememin. Kendime tabiki iyi bakarım. Alt tarafı gidiyorsun değil mi? Şaka yapıyorsun.İyi bakamayacağım. Bunu sende biliyorsun. Ama yalandan bir söz istiyorsun. İçin rahatlasın.

“Hoşcakal”

Hoşca mı kalayım? Bari dalga geçme. Kim sevdiği gidince hoş kalabilir ki. Neyse senin umrunda değil nasılsa.Boşa konuşmalarım, kendi kendimi yemelerim. Tek kelimeyle veda edebiliyorsun nasılsa sen bana.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1382 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com