Tatlıtuğ ailesinin mutlu günü

Kıvanç Tatlıtuğ’ un cast ajanı sahibi abisi Cem Tatlıtuğ, önceki akşam Enbe Orkestrası sanatçısı Burcu Özsoy ile dünya evine girdi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’ nde gerçekleşen nikah töreninde ardından davetliler teknede verilen akşam yemeğine katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç Kasabalı, Sedef Avcı ve çiftin aile yakınlarının yer aldığı grup, tekne ile Ortaköy vapur iskelesine gelerek konukları buradan tekneye aldı. Kıvanç Tatlıtuğ kaptan kabininde gelen konukları beklerken, abisi Cem Tatlıtuğ konuklarla yakından ilgilenerek onları tekne girişinde karşıladı.

Yemeğe Ay Yapım sahibi Kerem Çatay, oyuncu Kaan Taşaner, Enbe Orkestrası şefi Behzat Gerçeker ve çiftin yakınları olmak üzere yaklaşık 80 kişi katıldı. Akşam saatlerinde limandan ayrılan tekne gece yarısı karaya döndü

Etiketler:

Bu yazı toplamda 405 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com