Tecavüz zanlisi adliyenin 3 cü katindan asagi atladi

Diyarbakirda yigenine tecavuz ettigi icin hakkinda tutuklama karari verilen M.E imza icin kelepceleri cikarilinca adliyenin 3 cu katindan kendini asagiya atti.

Diayarbakirin sirvan ilcesinde abisinin 14 yasindaki kizi N.Eye tecavuz  ettigi iddasiyla tutuklanan 34 yasindaki M.E götürüldügü adlieyede imza icin kelepecelerinin acilmasiyla 3 cu kattan atlayip agir yaralandi. cikarildigi mahkeme tarafindan tutuklanan M.E idddalari yanitsiz birakti ve tecavuz ettigi abisinin 14 yasindaki kizi N.E hamile kaldigi bildiririldi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 244 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com