Ucakta en sevilmeyen koltuk numarasi 19c

Esayjet 10 bin yolcuyla yapmis oldugu anketi acikladi.   Buna göre uçakta en çok istenen koltuk numarası 7F olurken yolcuların hiç oturmak istemediği koltuk ise 19C olarak tespit edildi.

Söz konusu yer uçağın ilk üç dilimlik bölümünün birinci kısmında bulunuyor ve pencere kenarına denk düşüyor. Uçaktaki 6. ve 7. sıralar en çok hızlı bir şekilde satılıyor. Toplamda 26 ile 31 sıra bulunan Airbus 319 ve 320’lerin oturma düzenine göre yapılan ankette yolcuların hiç tercih etmediği koltuğun 19C olduğu belirlendi. Bu yer ise uçağın arka bölümünde ve çıkış kapısı yakınında bulunuyor.

Yolcu alışkanlıklarında tespit edilen bir başka ilginç detay ise uçakla seyahat edenlerin büyük kısmı gidiş istikametine göre uçağın sağında oturmak istiyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 479 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com