Ünlülerin Instagram halleri

Güneş’in haberine göre Kenan Doğulu’yla evlilik hazırlığı yapan Beren Saat, markette yaşadığı ve kendisini şaşırtan bir durumu instagram hesabından paylaştı.


Güneş-in haberine göre Kenan Doğulu-yla evlilik hazırlığı yapan Beren Saat, markette yaşadığı ve kendisini şaşırtan bir durumu instagram hesabından paylaştı.
Saat’in paylaşıma takipçileri ilginç yorumlar yaptı.
Bir temizlik markasının yüzü olan Saat, kasa kuyruğunda çektiği fotoğrafın altına “Az önce markette ürünü alıp arkalarındaki beni fark etmediler” yazdı.


Bir temizlik markasının yüzü olan Saat, kasa kuyruğunda çektiği fotoğrafın altına "Az önce markette ürünü alıp arkalarındaki beni fark etmediler" yazdı.
 

 Bu yorumlardan biri “E çok güzel olmuş neden seni görsün sen de onlar gibisin” şeklindeydi. Saat sevmediği yorumları sildi.
Sibel Can
Canım kızım, bana bu gururu yaşattığın için teşekkür ediyorum… Hayat yolun açık olsun

Sibel Can
Canım kızım, bana bu gururu yaşattığın için teşekkür ediyorum... Hayat yolun açık olsun
Cem Yılmaz
Güzel adamlar… Ejder, Ahben, Zafer ve Zeki

Cem Yılmaz
Güzel adamlar... Ejder, Ahben, Zafer ve Zeki

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1504 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com