Zehir Tacirlerine Büyük Operasyon

Bursa‘da polisin şafak vakti gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda 12 kişi gözaltına alındı. Evdeki aramalar esnasında koltuk arasından silah, sobanın içerisinden ve atılmış yatağın içinden esrar çıktığı görüldü.

Edinilen bilgiye göre, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan kişileri belirledi. KOM, Özel Harekat, Çevik Kuvvet, Asayiş Şube, Yunus Timleri ve Çocuk Şube Müdürlüğü personellerinden oluşan ekip, 10 ayrı adrese eş zamanlı operasyon yaptı ve 12 kişi gözaltına alındı. Evde yapılan aramalar neticesinde çok miktarda esrar, çok sayıda bonzai ve ecstasy tabletler ile 2’şer adet 7.65 mm çapında tabanca ile şarjör, 14 adet 7.65 mm ve 6 adet 9 mm çaplarında fişek ele geçirildi.

Ayrıca gümrük kaçağı  Sigara ve elektironik eşyalarda el KonuLdu Bu Konuyla iki Kişide Göz altına alında Bursa Emniyeti Üzerine Düşdü bu Operasyonda İyibir İşe İmza attı

Etiketler:

Bu yazı toplamda 644 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Biz Kimiz?

Dünyanın her bölgesinden insanın sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için tercih ettiği sohbet sitesi. Binlerce insanın bir araya geldiği global sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak yeni sohbet arkadaşlıkları kurun. Sohbetinizi ilerleterek, yeni aşklara yelken açın. Boş zamanlarınızı, yalnız geçirdiğiniz zamanları daha dinamik şekilde değerlendirin.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com